Kentsel Dönüşüm Dünyası

 

Kentsel Dönüşüm ile ilgili tüm sorular www.kentseldonusumdunyası.com ile cevap buluyor!

2012 yılından bu yana hayatımızda olan 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü yasası halkımızca "Kentsel Dönüşüm yasası" olarak da bilinmektedir. Bu yasa uygulamalarının vatandaşlarımıza ve inşaat firmalarına sağladığı imkanlar, uygulama modelleri, süreçlerin nasıl ilerletileceği ayrıca hem inşaat firmalarının hem de binalarını kendi imkanları ile dönüşüm kapsamına sokmak isteyen vatandaşlarımızın finansman ihtiyaçlarını nasıl karşılayabilecekleri hakkındaki sorularına kulaktan dolma bilgiler yerine konusunda tecrübeli ve uzman Kentsel Dönüşüm danışmanları tarafından sağlıklı bilgi verebilmek amacıyla kurulan www.kentseldonusumdunyası.com pek çok konuda ÜCRETSİZ hizmet de sağlıyor.

www.kentseldonusumdunyası.com dan alacağınız ÜCRETSİZ hizmetler;

ü  Kentsel Dönüşüm süreçleri ile ilgili ( gerek ferdi gerekse inşaat firması olarak )her türlü sorunuzu sorabilir,

ü  Kentsel Dönüşüm esnasında karşılaşabileceğiniz tüm hukuki sorunlar hakkında bilgi alabilir,

ü  Kentsel Dönüşüm sürecine başlayabilmek için zorunlu olan Deprem Risk Raporu konusunda yetkisi bulunan firmalardan karşılaştırmalı teklif alabilir,

ü  Kentsel Dönüşüme karar vermiş bir bina yönetimi olarak; inşaatı yapacak güvenilir, tecrübeli firmalardan karşılaştırmalı teklifler alabilir ya da almış olduğunuz teklif hakkında görüş alabilir,

ü  Kentsel Dönüşüm kredi taksitlerinizi hesaplayabilir ve bankaların Kentsel Dönüşüm kredileri hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz.

www.kentseldonusumdunyası.com kurucusu ve Arda Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü olan Hakan Varol yaptığı açıklamada; amaçlarının Türkiye’nin Kentsel Dönüşüm Portalı olarak, Kentsel Dönüşüm içerisinde yer almak isteyen tüm paydaşlara hızlı, doğru ve etkin bilgilendirme yapabilmek. Güncel değişiklikler ve gelişmelerden haberdar etmek, en avantajlı ve güvenilir çözüm kaynaklarına hızlı ve kolay ulaşım sağlamak olduğunu ifade etti.

İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunu Hakan Varol, Finans ve Bankacılık sektöründe şube ve Genel Müdürlükte Konut ve Taşıt finansman Grup Müdürlüğü de dahil uzun yıllar yöneticilik yapmış olup, son olarak Deniz GYO Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Türkiye’de ilk kentsel dönüşüm odaklı birimin kurulması ve yönetilmesi görevini de başarıyla yürütmüştür. Halen Kentsel Dönüşüm konusunda sertifikalı eğitim de veren Hakan Hamdi Varol sektörde bu işin ehil ellerde yapılabilmesi için yoğun bir çalışma içerisinde. Yeditepe Üniversite’sinde de sertifikalı kentsel dönüşüm eğitimleri veren Hakan Hamdi Varol özellikle emlakçılara yönelik düzenlediği programlarla bu alanda ciddi bir bilinçlenme sağlanmasına da önemli katkı sağlıyor.  

Bilgi için:

Arda Kentsel Dönüşüm Gayrimenkul ve Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.

Web       : www.kentseldonusumdunyası.com

Mail       : [email protected]

Tel          :0533 965 45 35