Kentsel Dönüşüm Dünyası

TÜED ve DenizBank İşbirliğiyle Başlatılan Konut Projelerinin İkinci Adımı da Bursa'da Atıldı...

Genel Başkanımız Kazım ERGÜN; "Araştırmalarımıza göre emeklilerimizin %30'u evsiz. Olanları da ev sahibi yapabilmek için yola çıktık..."

Kısa adı TÜED olan Türkiye Emekliler Derneğimiz ve DenizBank'ın birlikte sürdürdüğü konut projeleri çalışmalarında ikinci temel de atıldı. Daha önce iki bloğun temeli atılmış ve bu bloklar yükselmeye başlamıştı. Üçüncü bloğun temeli de Genel Başkanımız Kazım ERGÜN, Genel Eğitim ve Teşkilatlandırma sekreterimiz Arif YILDIZ, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekili Özcan SARIOĞLU, DenizGYO Genel Müdür Yardımcısı Hakan VAROL, DenizBank Marmara Bölge Müdürü Burak BOZKAYA, DenizBank Emekli Segmenti Müdürü Oktay YÜCEL, DenizBank Fomara Şube Müdürü Semiha YILMAZ, DenizBank İstanbul Bağdat Caddesi Şube Müdürü Nilüfer ÖZUĞURLU, Kentmer Yönetim Kurulu Üyesi Hakan KILINÇKIRAN, Bursa Şube Başkanımız Mesut ÖZŞEN, Gebze Şube Başkanımız Alİ TUNÇ ve Genel Başkan Danışmanımız M.Emin TANGÖREN tarafından atıldı.

Bursa Konut

 

Bursa Hasanağa'da görücüye çıkan konutlar 139 Bin TL'den başlayan fiyatlarla emeklilere sunuldu. Güvenlikli site içerisinde yaşamlarını sürdürecek olan emeklilerimize, torunları ile güzel vakit geçirebilmeleri için; spor sahaları, oyun parkları, hobi bahçeleri, yüzme havuzu gibi olanaklar da site içerisinde sunuldu.