Bina Risk Analizi Firmaları

Sevencan Mühendislik

Sevencan Mühendislik

Sevencan Mühendislik olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
İlkon Mühendislik

İlkon Mühendislik

İlkon İnşaat Kentsel Dönüşüm olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Detay Teknik Mimarlık

Detay Teknik Mimarlık

Detay Teknik Kentsel Dönüşüm olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Gaye İnşaat

Gaye İnşaat

Gaye İnşaat Kentsel Dönüşüm olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
MNG İnşaat Mühendislik

MNG İnşaat Mühendislik

MNG İnşaat Mühendislik olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
4D Mühendislik

4D Mühendislik

4D Mühendislik olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Taner İnşaat

Taner İnşaat

Taner İnşaat olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Tek Su İnşaat

Tek Su İnşaat

Tek Su İnşaat olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Yapı Kur İnşaat

Yapı Kur İnşaat

Yapı Kur İnşaat olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Yapı Teknik İnşaat

Yapı Teknik İnşaat

Yapı Teknik İnşaat olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Yıldırım Mühendislik

Yıldırım Mühendislik

Yıldırım Mühendislik olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
2E Teknik Dizayn

2E Teknik Dizayn

2E Teknik Dizayn olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
İskom Yapı Denetim

İskom Yapı Denetim

İskom Yapı Denetim olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Başakşehir Yapı Denetim

Başakşehir Yapı Denetim

Başakşehir Kentsel Dönüşüm olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Arsistem Yapı Denetim

Arsistem Yapı Denetim

Arda Kentsel Dönüşüm olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Asya Kentsel Dönüşüm İnşaat ve Mühendislik

Asya Kentsel Dönüşüm İnşaat ve Mühendislik

Asya Kentsel Dönüşüm olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.
Coşkun Yapı

Coşkun Yapı

Coşkun Kentsel Dönüşüm olarak en hassas gördüğümüz konu inşaat firmaları tarafından yapılan tekliflerin talepleri karşılayacak nitelikte olması ve belirlenmiş şartların yazılı bir sözleşme ile garanti altına alınmasıdır.